Pulzar

CikkFesztivál hír

Másfél hónap múlva fesztivál!

Létrehozva 2021. május 26.
Stílus Drum and Bass, Dubstep, Twostep, Garage, Goa, Psychedelic Trance
    0.00

Másfél hónap múlva fesztivál!

Szerbia június 21-én nyit, miközben Robin Schulz és a Fran Palermo is az EXITre tart.

Szerbia június második felében az újranyitást tervezi, erről adott ki közleményt Ana Brnabić szerb miniszterelnök. Ezzel újabb hivatalos megerősítést nyert, hogy a régió első idei nagyfesztiválja minden bizonnyal az újvidéki EXIT lesz, július 8-11. között. A szervezők korábban már bejelentették, hogy olyan nemzetközi sztárokkal készülnek, mint David Guetta, DJ Snake, Tyga, Paul Kalkbrenner vagy a Sabaton. Hozzájuk csatlakozott a napokban Robin Schulz, Satori és a Fran Palermo is.

A Budapesttől mindössze háromórás autóútra lévő Újvidék ünnepi fesztiválra készül a 18. században épült Péterváradi Várban, pótolva a tavaly elmaradt 20. rendezvényt, ráadásul egy sor világsztárt felsorakoztatva. A 2000-ben indult - a háborús bűnökkel vádolt volt jugoszláv elnök elleni demonstrációból kifejlődött - EXIT napjainkra Európa egyik legismertebb fesztiváljává vált és számos nemzetközi díjat is bezsebelt az évek folyamán.

A másfél hónap múlva induló fesztivál már korábban bejelentett olyan sztárokat, mint David Guetta, DJ Snake, Tyga, Paul Kalkbrenner, Paul van Dyk, illetve Honey Dijon, Asaf Avidan, a Sabaton, Nina Kraviz és sokan mások. Ehhez a sorhoz csatlakozott a napokban generációjának egyik legtehetségesebb producere, Robin Schulz. Szintén a legfrissebb fellépők közt szerepel a hagyományos balkáni és meditatív zenéket house és tech house elemekkel vegyítő holland DJ-producer, Satori. A magyar rajongóknak pedig külön meglepetés lehet, hogy a Fran Palermo is bekerült a fesztivál programjába.

 

Dušan Kovačević, az Exit alapító-főszervezője arra számít, hogy rengeteg pozitív energiát fog felszabadítani az idei buli, ami szerinte a legkülönlegesebb lesz a fesztivál történetében. „Ugyanakkor továbbra is felelősen kell gondolkodnunk és arra bíztatjuk a vendégeinket, hogy éljenek az oltás lehetőségével" – mondta az alapító, hozzátéve, hogy továbbra is elsődleges szempont a látogatók, fellépők és szervezők egészsége.

 

A szervezők közleménye szerint: „A 2021-es EXIT-re bárki beléphet, akit már beoltottak, illetve akinek a szervezetében kimutathatóak a koronavírus antitestek, vagyis már átesett a fertőzésen. Szintén beléphetnek azok a látogatók, akik még nincsenek beoltva, de 48 óránál nem régebbi negatív teszttel vagy antigén teszttel rendelkeznek. A szervezők a bejáratnál létrehoznak egy speciális tesztzónát is, ahol alacsony áron lehet majd antigén gyorstesztet végeztetni. A külföldi vendégek jelenleg negatív PCR teszttel utazhatnak Szerbiába, de a szervezők azzal számolnak, hogy júliusra már nem lesz szükség erre sem, tehát szabadon lehet majd mozogni a két ország között."

 

A fesztiválra jelenleg 26.500 Ft-os áron lehet bérleteket venni a készlet erejéig, ráadásul ez az ár öt bérlet csoportos megvásárlása esetén még alacsonyabb. Újdonság, hogy idén már kriptovalutával - bitcoinnal - is fizethetünk a belépőjegyekért a fesztivál központi jegyértékesítő felületén.

 

További információk: https://www.exitfest.org/en/




YouTube link: Robin Schulz, Satori Live & more added | EXIT 20th anniversary 2021

https:/​/​www.youtube.com/​watch?v=MWKe8a2FjDk

Archív partyajánlók

Még több fesztivál hír

  • Hamarosan indul az Electric Love 2026

    [Fesztivál hír] Az Electric Love Festival pár hét múlva, 2026. július 9-én startol Salzburgringre. Több mint 200 fellépő, hét színpad és széles zenei kínálat – az EDM-től a hard technón és bass musicon át a hip-hopig – garantálja a felejthetetlen élményt Ausztria lenyűgöző környezetében.
  • Cercle Festival Mexico 2026

    [Fesztivál hír] A mexikói San José del Cabo városában, Baja California lenyűgöző természeti környezetében rendezik meg a Cercle Festival következő különleges eseményét. A fesztivál helyszíne a Crania, amely a sivatagi tájak és a Csendes-óceán türkizkék vizei között bújik meg, egyedülálló hátteret biztosítva a zenei élményhez.
  • Újra lesz Nulladik Nap a Szigeten és elindítják a SZociety Mozgalmat

    [Fesztivál hír] Nagy bejelentésekkel érkezett a Sziget: az elmúlt 30 év legnagyobb bulijait összehozó nemzetközi sztárokkal, utána afterpartiként pedig a legendás Táncdalfesztivál sátor modernizált verziójával idézik fel a fesztivál hőskorát egy Nulladik Nappal, augusztus 10-én. Bejelentették a SZiget SZociety Alapítvány, ezen belül a SZociety Mozgalom és a SZuper SZociety-díj életre hívását, mely azokat a szakembereket és közösségeket segíti és állítja reflektorfénybe, akik kapaszkodót nyújtanak a mai fiataloknak a tömegessé váló mentális problémák és szorongások kezelésében. Megismerhettük az idén bővülő és színesedő district struktúrát és mindent, ami ott lesz a 2026-os fesztivál programjaiban.
  • STRAND Fesztivál 2026 - Világsztárok Zamárdiban!

    [Fesztivál hír] A Pendulum, Purple Disco Machine és a Hybrid Minds is fellép a STRAND Fesztiválon Öt hónappal a kapunyitás előtt világsztár fellépőket jelentett be a STRAND Fesztivál. Augusztus 19. és 22. között Zamárdi szabadstrandján az ausztrál Pendulum csapata, Purple Disco Machine, a Hybrid Minds, a Sigma és Dub FX is színpadra lép, a már korábban bejelentett Timmy Trumpet, valamint a hazai arénasztárok, élő legendák és az új generáció kedvencei mellett.
  • Paul Kalkbrenner, Amelie Lens és Deborah De Luca is fellép a B MY LAKE-n

    [Fesztivál hír] Júliusban három napos elektronikus zenei sztárparádé a Velencei-tónál A tavalyi siker után idén is Velencén rendezik meg a B MY LAKE fesztivált. 2026. július 16. és 18. között három nap elektronikus zene, világszínvonalú látvány, szabad energiák és minden eddiginél komolyabb sztár fellépők, többek között Paul Kalkbrenner, Amelie Lens, Deborah De Luca, Sven Vath, Worakls, Adam Beyer és Joseph Capriati, mindössze fél órára Budapesttől – ezt ígérik a szervezők, akik másodjára hirdetik meg a Velencei-tó Északi Strandján a több, mint egy évtizede életre hívott, mára már klasszikusnak mondható elektronikus zenei eseményt.
  • Kruder & Dorfmeister: a bécsi downtempo legendái a SopronFesten

    [Fesztivál hír] A bécsi elektronikus zenei színtér egyik legmeghatározóbb duója, a Kruder & Dorfmeister visszatér Magyarországra. Július 3-án a SopronFest keretében a Lővérekben lépnek színpadra, ahol aznap többek között Azahriah, a Parno Graszt és Beton.Hofi koncertezik, másnap pedig a The Prodigy várja a közönséget.
  • Electric Love Festival 2026

    [Fesztivál hír] Az Electric Love Festival 2026. július 9–11. között tér vissza a Salzburgringre. Több mint 200 fellépő, hét színpad és széles zenei kínálat – az EDM-től a hard technón és bass musicon át a hip-hopig – garantálja a felejthetetlen élményt Ausztria lenyűgöző környezetében.
  • DGTL Amsterdam 2026

    [Fesztivál hír] A DGTL Festival 2026-ban visszatér eredeti helyszínére, az amszterdami NDSM Docklandsre, ahol április 3–5. között rendezik meg a fesztivál 14. kiadását. Az ikonikus ipari környezet ismét futurisztikus játszótérré alakul, ahol a zene, a művészet, a közösség és a fenntarthatóság találkozik.
  • Armin van Buuren 2026-ban a debreceni Campus Fesztiválon

    [Fesztivál hír] A Campus Fesztivál történetében először lép fel Armin van Buuren, a globális elektronikus zenei színtér egyik legnagyobb ikonja! A fesztivál szervezői a mai napon jelentették be, hogy a holland szupersztár is ott lesz a debreceni Nagyerdőn, egy felejthetetlen show keretében.
  • Alakul a ’26-os Sziget, megérkeztek az első nevek

    [Fesztivál hír] Formálódik az újra magyar kézbe került Sziget arca. Az immár független szervezésnek köszönhetően olyan változásokra számíthatunk, melyek egyértelműen újra megerősítik a Sziget életérzést. Színesedik a program, bővül a műfaji skála, ugyanis mind ízlésben, mind korosztályban megint szélesebb rétegeket szeretnének megszólítani. Bár a zenekarok lekötésével - az ismert okok miatt – sokat csúsztak a szervezők, mégis mintegy 40 név van már a tarsolyban, köztük olyan sztárok, mint az új hanganyagával nemrég előrukkoló közönségkedvenc, a Twenty One Pilots, a legújabb lemezét szintén pár hete megjelentető Florence + The Machine. Az átütő nemzetközi sikert arató debütalbumával hozzánk is megérkezik az év egyik legnagyobb felfedezettje, SOMBR és visszatér a hosszabb kihagyás után újra koncertező Lewis Capaldi is.

© 2001–2026 Pulzar | Elérhetőségek | Médiaajánlat | Oldaltérkép | Logó