Március 25.-én jelent meg Gabriel Back to Zurich nevű single-je a belga Trance4M8 kiadónál, amelyre az original mix mellett az ausztrál Patrik Carrera Deep és Though mixe, illetve a brit Zero 3 és a lengyel DJ KM újra értelmezése is felkerült. A dalt olyan hírességek pörgetik a mai napig, mint az amerikai Markus Schulz vagy Tom Colontonio, a brit Andy Moor, Kuffdam, Ali Wilson, vagy épp a német Ronski Speed és a dán Michael Splint.
Május 15.-én látott napvilágot a Party Nation EP az olasz Serious Digital Music-nál, a Party Nation és a Dead Drunk Original verziója mellett két olasz srác The Elektroprostitute és Stefano Frisoni remixe is felkerült a korongra.
A június elég termékeny hónapra sikeredett, hiszen sok régóta várt zene is napvilágot látott, úgy mint a Master of the Clubs Big Remix Album, amely az olasz Stranamente Music-nál jelent meg és a 13 különböző remixet tartalmazó kiadványra olyan nevek készítettek remixet, mint Ariel Curtis, FunCore, Dave Ferol & Arion Grey vagy Stefano S. A címadó dalhoz egy videóklip is készült, amelyet több magyar és külföldi tv csatorna is sugároz. Az album is hamarosan érkezik majd, amelyre olyan neves magyar producerek csináltak remixet, mint SanFranciscoBeat, Chris Drifter vagy a Viron Ltd. formáció.
A júniusi megjelenések közül említésre méltó még a Deeroy-jal közösen elkészített Sex Machine című nóta, amely a méltán híres angol Techment kiadónál jelent meg, és rögtön több nagy nevű online lemezbolt eladási listáján találta magát, a Junodownloadon rögtön a 3. helyen. Az original mix mellett helyett kapott a korongon Vortechtral, Kali, SveTec és Alex Dias feldolgozása is.
Június 26.-án az olasz Akkamuziknál jelent meg A Seal of Love néven Miller egy újabb kislemeze, amelyre kizárólag magyar előadók készítettek remixet. A hazai techno egyik gyöngyszeme Peppelino mellett, Night Ray és az Eternal Travellers formáció is odatette magát.
A remixek sem maradhattak el, június hónap két megjelenést is hozott, először is Patrik Carrera és eM szerzeménye a Drowning jelent meg az angol Couture kiadónál, akinek alapítója Claudia Cazacu a Trackitdown lemezbolt egyik kitalálója és Couture elnevezésű labeljén olyan nevek munkái jöttek már ki, mint Ian Betts, Sied van Riel vagy épp Karl G.
A másik remix szintén az olasz Akkamuzik-nál látott napvilágot, ami a magyar Clesk Gas Chamber című muzsikájához készült.
Gabriel emellett az itthoni rádiózásba is elég alaposan belekóstolt, hiszen májustól 13 hazai FM rádión jelentkezik heti egy órás mixműsorral Keceltől Nyíregyházáig. Részletek és bővebb info Gábor honlapján.
www.gabrielmiller.org