A közel másfél éves múltra visszatekintő project Laurine Frost és Chris Plastic; a két honi dj/producer páros közös zenei vállalkozása, mely egy régen tátongó űrt igyekszik befoltozni magyar underground elektronikus zenei szcénában. Fúziós témáik egyaránt merítenek a modern klasszikusoktól a kortárs elektronikáig, az ambienttől a tört ütemeken keresztül egészen az intelligens technoid atmoszférákig. Éppoly szokatlan módon használják ki az elektronikus hangszereket, hogy a hallott hang és annak hatása valóban el tudja kalauzolni a hallgatókat szokatlan közegbe, mely egyenrangúan hat gyakorlott hallgató és laikus fül számára egyaránt.
Projectjük célja, hogy a zenét mintegy információs csatornaként és nem szórakoztatóipari segédeszközként használjuk, ahhoz, hogy a közönséget már-már teátrális közegbe invitálják. Performanszuk tehát minden esetben moziszerűen közöl és hatást gyakorol de korántsem célja a közönség könnyes szórakoztatása.
1995 ota aktiv az elktronikus zenei szcénában. A tilos radioban alapito tagja a minimal headz crew-nak ahol is ditroit technot es underground house-t jatszik az Eat da Beat című heti show-ban. Majd sajat műsort indít Totoya club neven ahol Downtempo es underground hip hop zeneket tol es elöször magyarorszagon interaktiv freestyle versenyeket rendez az éteren keresztül. Majd ujabb két műsört indít a Törzsvendég című jazz valamint a Városi Kosz névre hallgató live act show-t.
Elektronikus zenei producer, dj, kortárs zongorista és zeneszerző Tóth András 1985-ben született Békéscsabán. Először a Polymorphin zenész páros fiú tagjaként ismerhette meg őt az elektronikus zenei világ, majd a 2010-es évben nagy port kavart első szólólemezével, melyet "Us" címmel az észak- amerikai, st.louis-i illetőségű Butane vezette Alphahouse Records jelentetett meg. Az igazi áttörést a 2004-es év hozta meg számára. Találkozott Nórával (Nora Naughty), s együtt megalapították a Polymorphin duót.
pár kontroller, egy laptop, egy hangkártya és néhány saját fejlesztésű szoftver szükséges 9b0-nak ahhoz, hogy a hangot zenévé alakítsa akár a studióban, akár a színpadon. egyedi, folyton változó hangzását hosszú évek óta tartó evolució formálja ma is, stílusok helyett inkább hangulatokban gondolkodik. egy-egy setjében egyidőben vannak jelen korai breakbeat hatások úgy, mint mai postdubstep mozzanatok. első, error című albumán is tetten érhető ez a felfogás. live act koncepcióját 2007-ben próbálta ki először élesben, amit azóta folyamatosan fejleszt, állandóan változtat és bővít.
Séfel Pál, azaz Cadik nevét a magyarországi dj-kultúra első generációjának és a kortárs zenék népszerűsítésének kontextusában szokás emlegetni:
Ferenc Vaspoeri 1998 óta sok zenei irányzatot érintve, a mai napig formálja egyedi, de mégis változatos hangzásvilágát.